عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: ابتدا حمله ناجوانمردانه رژیم سفاک کودک کش صهیونیستی به کنسول گری جمهوری اسلامی ایران در سوریه و شهادت فرزندان ایران اسلامی و سرداران رشید اسلام و قطعا تاوان سخت در انتظار این رژیم جعلی می باشد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرعباس، اسماعیل رئیسی عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس در نطق پیش از دستور یکصد و هجدهمین جلسه رسمی این شورا ضمن تبریک آغاز سال نو و همزمانی این بهار با بهار قرآن به مردم عزیز و سرافراز بندرعباس و مجموعه بزرگ شهرداری، عنوان کرد: امیدوارم در سال جدید ، با همکاری و هم افزایی بیشتر بتوانیم در مسیر خدمت به مردم غیور این شهر سربلند بوده و با یک برنامه ریزی مناسب و اقدامات اساسی و زیربنایی موجب ارتقاء سطح رضایتمندی شهروندان را فراهم نماییم.

وی افزود: ابتدا حمله ناجوانمردانه رژیم سفاک کودک کش صهیونیستی به کنسول گری جمهوری اسلامی ایران در سوریه و شهادت فرزندان ایران اسلامی و سرداران رشید اسلام و قطعا تاوان سخت در انتظار این رژیم جعلی می باشد.

رئیسی با اشاره به راهپیمایی روز قدس، تصریح کرد: جمعه ای که گذشت ، یک بار دیگر جهانیان و دشمنان این مرز و بوم در برابر بصیرت مردم عزیزمان سر تعظیم فرود آوردند. روز قدس امسال اگرچه در ظاهر مثل سالهای گذشته و فریاد حمایت از مظلوم در مقابل پست ترین موجودات عصر حاضر بود اما در واقع میدان رجزخوانی مردم ایران برای مقابله با دشمن صهیونیستی بود. کوچک و بزرگ، زن و مرد با هر سلیقه ای به میدان آمدند تا به دشمنان  ثابت کنند که توان مبارزه با دشمنانمان دهها برابر بیشتر از گذشته در گام ها و عقایدمان استوارتر شده است. امروز گر چه در عزای از دست دادن سربازان امنیت غمگینیم اما منتظر فرصتی برای ضربه نهایی بر این رژیم کودک کش هستیم.

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس اضافه کرد: باز تشکر و قدردانی می کنم از شهردار محترم بندرعباس جناب آقای مهندس نوبانی و همکاران بزرگوارشان شهرداران مناطق و معاونین عزیزشان و همچنین پرسنل خدوم و زحمتکش مجموعه بزرگ شهرداری به جهت برنامه ریزی خوب در نوروز1403 و همه دستگاه هایی که کمک کردند.

 وی ادامه داد: سال جدید را در حالی شروع کردیم که نتیجه تلاش ها و پیگیری های مستمر مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر و همچنین تعامل سازنده دستگاه های مرتبط موجب شد تا با تصمیم انقلابی و جهادی جناب آقای مهندس فتاح، زمین بازار ماهی فروشان قدیم برای استفاده و ارائه خدمات عمومی در اختیار شهرداری قرار گیرد.

رئیسی گفت: تحقق این درخواست که یک مطالبه عمومی توسط مردم منطقه پشت شهر بود در راستای ارائه خدمات عمومی از جمله فضای سبز می تواند موجب رضایتمندی تمام شهروندان را در پی داشته باشد. نکته قابل توجه در این خصوص که جای تقدیر دارد ، پیگیری های مستمر و همه جانبه شهرداری به خصوص همکار عزیزمان جناب آقای مهندس کناری نژاد است.

وی اشاره کرد : بنده شاهد بودم که در خصوص تحقق این موضوع چه کتبی و چه شفاهی از دستگاه های متولی در استان از قبیل استانداری و مسکن و شهرسازی و اداره کل ستاد اجرایی در هرمزگان گرفته تا وزارت راه و شهرسازی و دفتر جناب آقای مهندس فتاح در تهران ، به شدت و با تمام توان پیگیری نمودند که در این مسیر حتی ایشان مورد کم لطفی هم قرار گرفتند و بابت پیگیری این موضوع در دادگستری استان هم پرونده ای تشکیل شد که الحمدالله ختم به خیر گردید و ایشان با یک روحیه جهادی و با بسیج همه ظرفیت ها برای تحقق این موضوع که در راستای خدمت به مردم خواهد بود تلاش شبانه روزی داشتند و خدا را شاکریم که با عنایت ستاد اجرایی و شخص جناب مهندس فتاح این مهم محقق گردید.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت موضوع درخواست دارم تا شهرداری نسبت به ارائه یک طرح در اسرع وقت اقدام و با توجه به کمبود سرانه فضای سبز و ترمیم سیما و منظر شهری عملیات اجرایی آن را با تمام توان آغاز نماید. همچنین در پایان برای همه عزیزان در سال جدید آرزوی سلامتی دارم.

انتهای پیام/