اخبار

احمد کناری نژاد عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس در صد و چهارمین جلسه رسمی شورا تذکراتی را به شهردار داد و گفت: شهردار بندرعباس تذکرات اعضای شورا را سریعا بررسی و گزارش اقدامات را به شورا ارائه نماید.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت:  نظر شخصی بنده مخالفت با دفن پیکر شهید، نه تنها در شهرداری بندرعباس بلکه در هر مکان دیگری غیر از اماکن مقدسه و گلزار مطهر شهداست، چرا که غربت مزار مطهر شهدا در بسیاری از اماکن متفرقه کاملاً دفن شده اند كه شاهد بی حرمتی هایی به این لاله های گمنام هستیم.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس با تبریک میلاد باسعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار گفت: حضرت زینب کبری (س) اسوه صبر و استقامت، سفیر و تکمیل کننده واقعه عظیم و بی بدیل تاریخ، کربلای معلی و اتفاقات عاشورا و تدوین گر واقعه عظیم عاشورا است.

رئیس کمیسیون معماری شهرسازی و خزانه دار شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: با توجه به در پیش بودن زمستان و وقوع بارندگی شدید در بندرعباس و داستان تکرار آب گرفتگی معابر شهری، شهرداری برای جلوگیری از تکرار چنین مشکلاتی برای شهروندان چاره اندیشی کند.

طی حکمی از سوی مصیب نظری رئیس شورا، «نرگس منتظری تختی» به عنوان مشاور امور بانوان شورای اسلامی شهر بندرعباس منصوب شد.

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت : باید بگویم با عملیات غافلگیرانه طوفان‌الاقصی مردم فلسطین در برابر رژیم غاصب نابودی قدرت پوشالی اسرائیل بر همگان هویدا شد.

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت:جای بسی تاسف است که جوانان این شهر نادیده گرفته می شوند و حق آنها ضایع می‌شود. برای چندمین بار بر مبنای دلسوزی به شهردار تذکر می دهم چنانچه تصمیم درست و جدی در مدیریت کادر فنی و استفاده از ظرفیت های بومی و ماندگار گرفته نشود حتما برخورد جدی تری خواهیم کرد و به هیچ وجه از حق جوانان استان هرمزگان و ورزشکاران کوتاه نخواهیم آمد.

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: هرگونه استفاده و بهره برداری انتخاباتی از امکانات شهرداری برای تأمین منافع هر فرد، گروه و جناحی و استفاده ابزاری از بیت المال ممنوع است.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: با هدف کمک گرفتن از ایده‌های خلاقانه، هنرمندان، معماران، اساتید و همه علاقه‌مندان در سراسر کشور می‌توانند طراحی نمادهای ورودی شهر بندرعباس از مسیرهای شرق، غرب و شمال را به مسابقه ملی طراحی ارسال کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس، محور قرار گرفتن مسجد را نیاز جدی جامعه امروز دانست و گفت: مساجد باید متناسب با نیاز روز نسل جوان بروزرسانی شوند.

شصت و نهمین مجمع مشورتی شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استانها، امروز دهم و یازدهم آبان ماه به میزبانی شورای اسلامی کلانشهر مشهد در حال برگزاری است.

زیر مجموعه ها